Przyznam, że trudno mi ocenić czy PP Long Seal są popularne czy nie. Nazwa jest trochę myląca, bo to po prostu są zakładki, tzw. bookmarks, które jednocześnie są także naklejkami. Myślę, że każdy kolekcjoner przynajmniej raz je widział na internecie, a może i ma w swojej kolekcji? Samych bookmarków jest dużo, bo aż 204 i dzielą się na 6 setów, tzw. partów - w setach 1-5 jest po 33 zakładki, a w secie 6 - 39. Każdy set zawiera zakładki zwykłe oraz pryzmatyczne, więc można uznać, że są to normalne karty, tyle, że długie i cienkie ;) Sety obejmują 3 serie: od R-ki do SuperS-ki, ale oczywiście zdarzają się grafiki z Classica. Trudno mi ustalić od którego roku były produkowane, bo data produkcji pojawia się dopiero na zakładkach z partu 5 i jest to 1994 rok, myślę, że wcześniejsze sety wypuszczono na przestrzeni roku, najdalej dwóch, więc można uznać, że pierwsze sety wyszły około 1992-1993. Jak dowiem się w którym roku na pewno się pojawiły dopiszę ^^

Karty-zakładki są bardzo ładne, ale trudno się je układa, bo nie są ponumerowane. Były sprzedawane w podobny sposób jak Pull Packi (opakowanie zbiorcze i koperty).

Wymiary zakładek to: 4cm x 17 cm. Faktyczny rozmiar pokazuje zdjęcie porównawcze: